Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Łódź najważniejsze są pyszne, ogromne i świeże pożywienie, jakie serwujemy w naszej knajpce. Wskutek tego nasze hamburgery Łódź są wyśmienite i duże – dokładnie takie, jakich potrzebują i łakną dobrzy Indianie i pewni Kowboje. Takiego kolorytu nie znajdziesz nigdzie indziej w Łodzi. Naszą Fajką Pokoju jest prawdziwie Indiański hamburger wykonany z najlepszego gatunku, odpowiednio wybranej 100% wołowiny z swojskimi dodatkami i mega chrupką bułą przenną!

Ale uwaga – to wciąga! Jesteśmy pewni, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To powrócisz ponownie – po smak, wypoczynek i klimat!

Acz jest to jedno z wielu miejsc serwujących jedzenie na mapie Łodzi, to jednak jest to miejsce wyjątkowe, bo złączone z równie wyjątkową osobowością. Określenie Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się wspomnienie o potężnym wodzu plemienia Apache, który dźwigał właśnie takie miano. To jego upór, bohaterstwo i poszanowanie tradycji dopuściły na to, by tubylcze plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień uprawiać swoją cywilizację i tożsamość.Nie sposób nie wciągnąć się tak imponującym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on urzekłby się kuchnią, którą mamy rozkosz serwować pod szyldem nawiązującym do jego miana. Niestety – nie możemy już przywołać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć wybornym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Przybądź do Nas już dziś.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 10.01.2019 11:30:30)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz