Frezowanie CNC

Frezowanie CNC

Firma Metalimpex od przeszło trzydziestu lat aktywnie istnieje na polskim rynku, co dało jej możliwość stać się liderem w branży usług z zakresu ślusarstwa, obróbki metali i spawania. Flagowym punktem prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa jest z początkiem obróbka stali nierdzewnej, w której to przodujemy pośród polskich firm. Wieloletnie doświadczenie a oprócz tego ambitne zachowanie się do pracy sprawia, iż nasze usługi zawsze wykonywane są precyzyjnie i całkowicie profesjonalnie. W naszej firmie stawiamy z początkiem na jakość a oprócz tego terminowość, tak aby w najwyższym stopniu dopiąć celu wymagania naszych klientów.

Przez wiele lat naszej działalności zdołaliśmy stworzyć rozbudowane, najlepszej jakości zaplecze sprzętowe umożliwiające podjęcie różnorakich, nawet bardzo trudnych zleceń. W naszej firmie mamy między innymi centra obróbcze, szlifierki do wałów, otworów czy płaszczyzn, tokarki uniwersalne tudzież automaty tokarskie CNC. Nadto, współpracujemy z kilkoma uznanymi firmami na obszarze całej Polski, tak aby zapewnić naszym klientom możliwie najwyższą jakość świadczonych usług.

Propozycja naszej firmy skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak a oprócz tego biznesowego. Sporą proporcja bazy współpracujących z nami klientów stanowią przedstawiciele gospodarstw rolnych, dla których mamy przygotowany bardzo najrozmaitszy asortyment usług (zajmujemy się miedzy innymi produkcją pomp zasilających do ciągników). Prócz tego, specjalizujemy się także w produkcji części a oprócz tego układów hamulcowych do samochodów, złączy hydraulicznych, elementów a oprócz tego podzespołów do produkcji urządzeń w przemyśle spożywczym, jak również komponentów a oprócz tego maszyn robionych na zamówienie.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 25.11.2017 11:42:46)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 14.08.2016 14:14:02)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz