Kantory

Kantory

Kantor Dukat zlokalizowany w Warszawie miło zaprasza Państwa do odwiedzin oraz skorzystania z naszej propozycji. Nasz adres to Warszawa, ul. Kobielska 23. Sytuujemy się dokładnie na parterze w Galerii Grochów. Lokalizacja w samym centrum bezspornie ma spory wpływ na to, że nasze usługi są nieraz wybierane przez klientów, ale kluczowe znaczenie ma tu również nasz profesjonalizm a oprócz tego mnogość propozycji. U nas można nabyć, sprzedać oraz wymienić między innymi takie waluty jak złoty polski, dolar amerykański, euro, funt brytyjski, frank szwajcarski oraz sporo innych. Na stronie internetowej można sprawdzić kursy walut w naszym kantorze, które aktualizowane są co trzydzieści minut. Dla stałych klientów oferujemy specjalne bonifikaty, od czasu do czasu oferujemy także promocję na daną walutę. Na dodatek, wymiany można dokonać również przez internet.

Nasza placówka to aczkolwiek nie tylko kantor, ale również lombard oraz skup srebra a oprócz tego złota. Komis przyjmuje oraz proponuje między innymi takie artykuły jak sprzęty RTV, telefony komórkowe, biżuteria a oprócz tego sporo innych. O ile chodzi o srebro oraz król metali, to oferujemy bardzo korzystne ceny oraz od lat mamy stałych klientów w tej materii. Udzielamy również pożyczek pod zastaw oraz to już od kwoty pięćdziesięciu złotych. Górna granica zależy już jedynie od potrzeb pożyczkobiorcy. Transakcje z nami to jasne, przejrzyste zasady, formalności ograniczone do niezbędnego minimum a oprócz tego dbałość o każdego klienta oraz indywidualne podejście do niego. Pokrótce – Dukat Kantor to dogodna lokalizacja, korzystne ceny oraz kursy wymiany a oprócz tego miła oraz przyjazna atmosfera współpracy. Ciepło zapraszamy!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 29.11.2018 06:49:12)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz