Klucz dynamometryczny

Klucz dynamometryczny

Przedsiębiorstwo King Tony jest producentem narzędzi, który jest uznany zarówno w naszym kraju, jak i również na całym świecie. Od ponad 40 lat przedsiębiorstwo zaopatruje w swoje towary klientów w różnorakich krajach, zaś na polskim rynku działa od ponad dwudziestu lat.

Główna produkcja narzędzi odbywa się na Tajwanie, stamtąd zaś jest transportowana do oddziałów w ponad stu krajach na różnorakich kontynentach. Utensylia produkowane przez King Tony są doceniane w wielu dziedzinach przemysłu. W swojej ofercie przedsiębiorstwo posiada zarówno narzędzia ręczne, jak i również pneumatyczne, takie jak w szczególności: klucze nasadowe, bity, wbijaki, klucze płaskie, nasadki, przedłużki, itp. Dodatkowo oferujemy także narzędzia samochodowe, skrzynki oraz szafki narzędziowe, a oprócz tego urządzenia warsztatowe.

Pracownicy przedsiębiorstwa posiadają ogromne doświadczenie i również z radością podzielą się z klientami swoją wiedzą branżową, o ile jedynie będzie potrzebna pomoc doradcza. Narzędzia produkowane przez King Tony cieszą się niezwykle dobrą opinią, są szalenie wytrzymałe i również dobre jakościowo, dzięki czemu mamy bardzo wysokie zaufanie zadowolonych klientów. Sprzedawane narzędzia przewyższają gatunkowo mnóstwo innych marek. Dzięki starannemu procesowi produkcji, a oprócz tego wykorzystywanym materiałom wysokiego gatunku, wszystek negatywny wpływ na środowisko został sprowadzony do minimalnego stopnia. Naszym celem jest jak najlepsze dostosowanie oferty produktowej do potrzeb nabywców oraz dostarczanie narzędzi i również akcesoriów, które będą wyróżniać się jakością wykonania oraz wytrzymałością, by mogły służyć w warsztatach i również różnych miejscach gałęzi przemysłowej przez długie lata.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 14.04.2018 00:48:56)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz