Kolonoskopia

Kolonoskopia

Kolonoskopia, czyli badanie dolnego odcinka przewodu pokarmowego za pomocą specjalnej rurki – wziernika – z kamerą na końcu, w większości wypadków kojarzy nam się z czymś naprawdę nieciekawym.

Nie chodzi tutaj wyłącznie o samo badanie, ale również a oprócz tego o wyniki testu. Jest ona lecz konieczna w przypadku podejrzenia różnorakich chorób układu pokarmowego. Iżby została wykonana we przydatny sposób a oprócz tego praktycznie bezboleśnie, wymagany jest wykwalifikowany personel leczniczy a oprócz tego porządnie zorganizowane centrum. Tym centrum jesteśmy my. Oferujemy badania kolonoskopijne zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak a oprócz tego ogólnym – to drugie jest szczególnie przydatne a oprócz tego zalecane, gdy chory bardzo obawia się badania, to znaczy też jest po prostu skąpy, lub konieczne jest pobranie wycinków z przykładowo jelita grubego.Nasz budowla – zarówno do środka, jak a oprócz tego na zewnątrz – bardziej przypomina domek wypoczynkowy, położony w relaksacyjnej dzielnicy Szczecina, niż centrum medyczne, co pozwala pacjentom poczuć się bardziej komfortowo a oprócz tego odbyć badanie w w dużym stopniu lepszych warunkach, niż przykładowo stosunki szpitalne.Zapewniamy szybkość a oprócz tego dokładność badania, a przy tym atrakcyjne ceny a oprócz tego profesjonalną opiekę przed a oprócz tego po teście, za sprawą czego chory otrzymuje wszystkie niezbędne informacje odnośnie do przygotowania do samego podejście, jak a oprócz tego również postępowania obecnie po wykonaniu kolonoskopii.W razie konieczności wykonania zabiegu operacyjnego, przykładowo wycięcia polipa – za pomocą tego samego wziernika, którym wykonuje się kolonoskopię – nasze środek oddaje do Państwa dyspozycji świetnie wyposażoną salę operacyjną, dokąd otrzymacie Państwo fachową pomagier a oprócz tego ekspresowo powrócicie do sił po zabiegu. Kontakt możliwy jest za pomocą telefonu i wizyty osobistej, a wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia miło zachęcamy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 02.06.2018 04:58:46)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 20.02.2018 08:14:49)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz