Listwy podparapetowe

Listwy podparapetowe

Historia firmy Europrofil sięga 2003 roku. Już od niezupełnie 15 lat staramy się łączyć stosowanie tworzyw sztucznych wraz z ekologią. Tworząc swoje artykuły wykorzystujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które poddajemy procesowi odzysku.

Jesteśmy największym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego typu. Materiał poddany odzyskowi sprzedajemy też jako regranulat PVC producentom parapetów, profili okiennych, grodzic oraz innych wyrobów wykorzystujących ten tworzywo. Kupując nasze artykuły mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby doskonałej jakości a przy tym mogą Państwo wespół z nami troszczyć się o środowisko.

Przemiał oraz regranulat pvc, który mamy w swojej ofercie jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to tworzywo doskonałej jakości. Przebieg technologiczny obejmuje w szczególności selekcje oraz sortowanie ścinków (oddzielenie innych materiałów od PVC) oraz poddanie ich regranulacji. W trakcie tworzywo poddawany jest procesowi odgazowania oraz usunięciu wszelkich zanieczyszczeń. W swojej ofercie posiadamy też listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Produkujemy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym dziś stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest trwale połączony z oknem. Listwy takie ułatwiają transport oraz montaż okien oraz zapewniają bardzo dobrą termoregulację oraz niską przepustowość dźwiękową mieszkań oraz domów. Ich implementacja zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 08.09.2018 14:41:03)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz