Naprawa żelbetu

Naprawa żelbetu

Miło zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Przedsiębiorstwo Savex funkcjonuje na krajowym rynku już od wielu, wielu lat, dlatego że jej początków trzeba doszukiwać się w latach dziewięćdziesiątych. Pierwszym kluczowym zleceniem były roboty remontowe i serwisowe chłodni kominowej w Elektrowni TURÓW w roku 1991 roku. Od tego czasu przedsiębiorstwo zyskało lecz i wielu profesjonalnych i obdarzonych ogromną wiedzą specjalistów, ale również pogłębiło się jej doświadczenie, które teraz może doprowadzać wielki szacunek wśród konkurencji.

Przez prawie 25 lat działalności pełnej zaangażowania i szukania wciąż to nowych zadań a także rozwiązań przedsiębiorstwo Savex zdobyła miejsce wśród czołowych firm zajmujących się usługami w zakresie projektowania, budowy a także remontów i modernizacji szeroko pojętych obiektów budownictwa ogólnego i przemysłowego. W propozycji Savex znajdują się obiekty tj: chłodnia kominowa, chłodnia wentylatorowa, kominy przemysłowe, zbiorniki, silosy a także zapory wodne. Serwis żelbetu także należy do ich kompetencji. Fachowcy Savex oferują kompleksowe wykonanie usługi, zachowując przy tym jednocześnie wspaniały poziom techniczny a także wysoką jakość świadczonych usług. Dysponujemy rozległym asortymentem niezbędnych do pracy przyrządów a także sprzętów. Posiadamy między innymi: specjalistyczne rusztowania wiszące, które służą do remontów chłodni kominowych a także zapór wodnych. Korzystamy także z podestów i rusztowań kominowych, nawet lepiej z platform do wyburzeń kominów przemysłowych. Miło zapraszamy do dokładnego przejrzenia naszej propozycji na naszej stronie internetowej: www.savex.pl.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 11.03.2018 10:15:15)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 09.08.2017 02:40:40)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz