Nawadnianie

Nawadnianie

Pompy przemysłowe służą do pompowania cieczy o różnorakiej konsystencji a także składzie chemicznym, które są wykorzystywane w procesach przemysłowych. Tą cieczą może być zarówno woda, jak a także oleje, asfalty a także co niemiara innych. Pompy mają wprawdzie to do siebie, że z od czasu do czasu się zużywają a także mogą ulec awarii. Może to nawet spowodować zatrzymanie procesów produkcyjnych.

My trudnimy się naprawą takich pomp. Paramy się tym w sposób fachowy a także szybki, by nabywca nie czekał zbyt długo na naprawienie uszkodzenia. Wiemy jak ważny jest dla klienta czas, więc jest on jednym z naszych priorytetów. Najczęstszą przyczyną awarii pompy jest jej zatarcie czy też uszkodzenie uszczelnienia.

Posiadamy na miejscu odpowiednie części zamienne, które pasują do większości modeli pomp, więc naprawa jest realizowana praktycznie natychmiast. W przypadku zgłoszenia do serwisu pomp działających, które utraciły swoją wydajność z początku dokonujemy jej przeglądu a także sprawdzenia wydajności za pomocą specjalistycznej aparatury. Za sprawą tego możemy stwierdzić co jest uszkodzone a także dokonać wyceny naprawy. Każda naprawa pomp, którą realizujemy jest zawsze na końcu weryfikowana pod względem mechaniki pracy a także wydajności naprawionej pompy. Zapewniamy zatem pełny profesjonalizm w stosunku do obsługi zleceń klienta. To odróżnia nas od konkurencji, która nie zawsze posiada odpowiedni sprzęt do diagnozy. Jeżeli jest to konieczne, to także dokonujemy naprawy u Klienta, przede wszystkim w przypadku większych pomp, których demontaż jest skomplikowany. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do naszej strony firmowej, a także do kontaktu telefonicznego.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 12.10.2019 23:58:12)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz