Pisklęta

Pisklęta

Na stronie drob.com.pl znajduje się szeroka oferta Wielkopolskiej Spółki Drobiarskiej DROB S.A., która prowadzi działanie związaną z odchowem różnego typu drobiu.

Posiadamy wysokiej jakości pisklęta kacze, kurze, gęsie i indycze, a ponadto sprzedajemy odchowane kury w celach reprodukcyjnych lub przeznaczone do produkowania jaj. Naszymi klientami mogą być zarówno spore fermy drobiowe jak i małe gospodarstwa wiejskie. Nasze nowoczesne zakłady wylęgowe w Gnieźnie, Wałczu, Nowym Tomyślu, Wschowie i Tulcach są objęte sprawdzonym nadzorem, który ma na celu zapewnienie towaru wolnego od chorób. Także parametry oferowanego drobiu poddawane są częstej kontroli, dzięki czemu wiemy, czy ptactwo ma zapewnione odpowiednie środowisko do życia i rozrostu, a innowacyjny przybory umożliwia regulację warunków otoczenia naszych artykułów. Nowe pisklęta są poddawane odpowiedniej selekcji, która pozwala na uzyskanie jak wysokiej jakości. W zakładach produkcyjnych stosowana jest technologia Petersime, która jest najnowocześniejszym rozwiązaniem w zarządzaniu inkubacją jaj. Daje to możliwość to na kontrolę różnych czynników takich jak ilość dwutlenku węgla czy też wilgotność. Dużym zainteresowaniem cieszą się pisklęta kacze w tym rasy pekin i mieszańce. Sprzedajemy też pisklęta brojlerowskie, które cechują się poprawnie szybszym od kur przyrostem dobowym wagi. DROB S.A. jest sprawdzonym źródłem piskląt za sprawą wieloletniemu doświadczeniu w hodowli drobiu zarówno grzebiącego jak i wodnego.

Zapewniamy także odpowiedni transport towaru do miejsca docelowego. Namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 12.04.2019 09:18:25)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz