Podkolanówki bezuciskowe

Podkolanówki bezuciskowe

Firma „Egeo” to lider w gałęzi pończoszniczej. Na polskim rynku działamy od lat 90., ale nasza firma zaistniała w latach 60. we Włoszech. To w tym malowniczym kraju zrodziły się nasze wizje, które urzeczywistniamy z powodzeniem od wielu lat, zyskując stosowne miejsce w branży odzieżowej nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Naszym klientkom oferujemy siedem doskonałych kolekcji, w obrębie których Panie znajdą bardzo multum dobrej jakości produktów: eleganckie rajstopy, rajstopy wzorzyste, podkolanówki, skarpetki. Nasze kolekcje to; Oliwia , Passion, Arte, Erotica, Extrima, Medica a także Summer. Wszystkie są wyjątkowe a także eleganckie jednocześnie. Zaskakują różnorodnością, dlatego też trafiają do rozległego grona klientek. Panie, które cenią sobie zmysłowe rajstopy, w tym rajstopy wzorzyste, nie przechodzą niezależnie ramię w ramię produktów firmy „Egeo”. Szerokim zainteresowaniem pośród kupujących cieszą się również pończochy samonośne z kolekcji Erotica czy rajstopy wyszczuplające a także modelujące sylwetkę z kolekcji Extrima. Panie, które poszukują rajstop uciskowych, posiadają właściwości lecznicze a także przeciwżylakowe, mogą sięgnąć po kolekcję Medica.

Naszą pasją jest tworzenie rzeczy pięknych, które znajdują uznanie nawet w największym stopniu wymagających klientek. Dbamy o jakość naszych towarów, stosując do ich wytwarzania najnowocześniejsze technologie. Bezustannie też rozwijamy się dla naszych konsumentów, by mogli zdobywać produkty z najwyższej półki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.egeopolska.pl a także zaznajomienia się z naszą propozycją.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 19.06.2017 00:03:08)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz