Postarzanie drewna

Postarzanie drewna

. SOPUR zlokalizowane w Bydgoszczy funkcjonuje na polskim rynku już od roku 1988. Od początku firma jest znana z wytwarzania towarów dekorujących, pielęgnujących, oraz tych, które służą do zabezpieczenia drewna. Klienci mogą wybierać artykuły z rozległego asortymentu bejc, koncentratów, lakierów, wyrobów olejowych, czy rozcieńczalników. Klientami, którzy chcą zakupić roztwory nitrocelulozowe, są najczęściej największe fabryki mebli na terenie tak Polski, jak i również całej Europy. Do kontrahentów zaliczają się także sieci hurtowni, które mają swoje punkty na terenie całego kraju, a oprócz tego niewielkie zakłady. Spółka z o.o. SOPUR zlokalizowana w Bydgoszczy wyróżnia się na polskim rynku wieloletnim doświadczeniem. Do produkcji roztworów stosuje się najlepsze rozwiązania technologiczne. Przedsiębiorstwo zatrudnia także doświadczoną kadrę, która idealnie zna się na swoim fachu. Wszystko to społem sprawia, że Spółka SOPUR jest ekspertem zarówno w dziedzinie ochrony jak i również dekoracji drewna.

SOPUR stawia sobie za misję zaspokajanie rosnących oczekiwań klientów tak w zakresie jakości towarów, jak i również ich kolorystyki, ich serwisu, czy doradztwa technologicznego. W ciągu wielu lat przedsiębiorstwo zapewniła sobie zaufanie klientów, a oprócz tego współpracę, która owocuje kompleksową i również bezustannie rozwijającą się ofertą towarów. W propozycji znajdują się artykuły do: barwienia, lakierowania, olejowania, do podłóg. W dodatku można zamówić rozpuszczalniki, artykuły, które są idealne na zewnątrz, na mdf, na ceramikę i również szkło. W propozycji są również dostępne artykuły uzupełniające, takie jak korektory do bejc, czy koncentraty do lakierów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 20.02.2017 09:10:37)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 18.08.2017 18:57:40)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz