Przedszkole Rzeszów

Przedszkole Rzeszów

Szkoła Promar z siedzibą w Rzeszowie to placówka edukacyjna z ponad 25-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Propozycję kieruję do dzieci, młodzieży i również dorosłych. W jej ramach działa nie tylko szkoła języków obcych, ale także przedszkole anglojęzyczne i również szkoła podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi.

Szkoła językowa Promar proponuje naukę najpopularniejszych języków obcych tj. angielski, niemiecki a także hiszpański, ale nie tylko. Umożliwia również poznanie języka włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, japońskiego i również chińskiego. Zapewnia wysoką jakość merytoryczną, którą wszystkie kursy zawdzięczają przemyślanym programom nauczania. Kursanci osiągają zadowalające wyniki dzięki nauce z wykorzystaniem nowych technologii i również najlepszych podręczników. PRowadzone są kursy na każdym poziomie zaawansowania i również dla różnych grup wiekowych. Egzamin prowadzi lekcje tak dla osób indywidualnych, jak i również dla firm.

Przedszkole Anglojęzyczne Promar proponuje co niemiara więcej aniżeli jedynie język angielski dla dziatwa. Stwarza maluchom idealne warunki do rozwoju potrzebnych w życiu umiejętności. Dzieci naturalnie przyswajają język angielski w czasie zabawy, nauki, podczas spacerów i również spożywania posiłków. Przedszkole organizuje lekcje adaptacyjne i również dni otwarte.

W szkole podstawowej z oddziałami dwujęzycznymi najmłodsi od pierwszej klasy poznają 2 języki obce. Uczą się w 14-osobowych klasach i również mają alternatywę zdobyć międzynarodowe certyfikaty językowe. Do dyspozycji uczniów dostępna jest świetlica. Mogą brać udział w zajęciach dodatkowych. Codziennie korzystają z przerwy rekreacyjnej na świeżym powietrzu.

Po więcej informacji Centrum Edukacyjne Promar zaprasza na stronę internetową.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 09.09.2019 23:52:56)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz