Sala weselna

Sala weselna

Ośrodek wypoczynkowy Martinez to wyjątkowe miejsce ulokowane w miejscowości Lubrza w pięknym otoczeniu przyrody. Goście, którzy decydują się tam zatrzymać, mogą odpocząć od zgiełku wielkiego miasta, bez problemu wypocząć a oprócz tego zregenerować swoje siły. Martinez dysponuje 180 miejscami noclegowymi, dzięki czemu bez zarzutu sprawdzi się przy organizacji imprez na dużą skalę, takich jak imprezy integracyjne. Są one rozlokowane w domkach turystycznych, pawilonie a także budynku hotelowym. Goście mogą swobodnie korzystać z sali z kominkiem, kuchni, baru a oprócz tego salki konferencyjnej. Z propozycji ośrodka ochoczo korzystają również osoby poszukujące nieco bardziej kameralnej atmosfery. Znajduje się w nim urokliwa sala weselna, idealna do organizacji przyjęć weselnych. Sala wyposażona jest w klimatyzację a oprócz tego może jednorazowo pomieścić w komfortowych warunkach nawet 200 gości. Jej wystrój jest indywidualnie dopasowywany do upodobań każdej pary młodej. Ludzie młodzi mogą sądzić również na pomoc a oprócz tego konsulting na każdym etapie organizowania uroczystości a także dyskretną obsługę w czasie przyjęcia.

Menu weselne jest ustalane wraz z młodą parą a oprócz tego jest w stanie uczynić zadość nawet w największym stopniu wygórowane wymagania. Dzięki temu, że ośrodek Martinez jest położony w sąsiedztwie malowniczych jezior, goście korzystający z jego usług mają dostęp do dodatkowych atrakcji, takich jak spływy kajakowe o długości trasy dostosowanej do ich indywidualnych możliwości. Do ich użytku jest również wypożyczalnia sprzętu pływającego. Osoby, które cenią sobie czynny wypoczynek ewidentnie będą usatysfakcjonowane. Ośrodek stanowi znakomity punkt wypadowy do zwiedzania licznych atrakcji na obszarze ziemi lubuskiej.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 06.05.2018 02:38:11)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 02.03.2017 19:01:44)

Podlinkuj wpis:
Category: m+w Imprezy  Tags: ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz