Sarens – Dźwigi

Sarens - Dźwigi

Przedsiębiorstwo Sarens na swojej stronie www sarens.pl reklamuje się hasłem: „Udźwigniemy twój najcięższy problem”.

Widząc zaprezentowane na stronie dźwigi a oprócz tego symulacje audiowizualne prac firmy Sarens, wiemy w tym momencie że jest to możliwe.

Przedsiębiorstwo zalicza się do grupy światowej Sarens, pochodzącej z Belgii, trudni się świadczeniem usług żurawiami a oprócz tego transportem przedmiotów ponad gabarytowych.

Swoje oddziały w kraju posiada w takich miastach jak: Gdańsk, Rzeszów, Warszawa – kompletny zestaw kontaktów do oddziałów a oprócz tego do baz transportu znajduje się na stronie sarens.pl.

Strona zamieszczono także w języku angielskim.

Wszelkie zrealizowane w tym momencie projekty firmy Sarens, jesteśmy w stanie obejrzeć w formie zdjęć, w podzielonych na różne okresy, archiwizowanych działach W dodatku zdjęć, istnieje również prawdopodobieństwo obejrzenia multimedialnych wizualizacji prac poszczególnych dźwigów, jak też widzimy jak pracuje dźwig wieżowy, który jest zazwyczaj wynajmowanym w firmie dźwigiem.

Przedsiębiorstwo również oferuje sprzedaż urządzeń dźwigowych a oprócz tego ich projekty a oprócz tego zdjęcia są wyszczególnione w zakładce – sprzedaż.

Strona bardzo obrazowo ilustruje całą aktywność firmy, znajdują się tam liczne fotografie, wykonywanych prac stadium po kroku, opisy multimedialne budowy metra w Warszawie, czy budowy elektrowni wiatrowych a oprócz tego innych wykonanych projektów.

Przedsiębiorstwo posiada wszelkie potrzebne certyfikaty, których kopie umieszczono na stronie do wglądu dla każdego zainteresowanego klienta, jak i referencje, od usatysfakcjonowanych Klientów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 16.11.2017 11:38:34)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 26.07.2016 02:43:09)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz