Testy genetyczne

Testy genetyczne

Genos to poradnia genetyczna z siedzibą w Łodzi i również Strońsku trudniąca się udzielaniem profesjonalnych porad z zakresu genetyki klinicznej. Konsultuje pacjentów w zakresie niepowodzeń rozrodu takich jak poronienie, niepłodność, martwy poród, wad uwarunkowanych genetycznie, chorób wrodzonych. Skupia się także na diagnostyce genetycznej predyspozycji do wybranych chorób nowotworowych. Poradnia genetyczna współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia w dziedzinie poradnictwa genetycznego i również diagnostyki genetycznej. Optymalny czas oczekiwania na wizytę to od 4-6 tygodni. Badania są refundowane jeśli okażemy skierowanie od lekarza, który posiada umowę z Funduszem. W przypadku prywatnej wizyty, jej koszt wynosi ok 100 zł za osobę, a 150 zł dla par. Wizyta obejmuje kompleksową poradę genetyczną lub ginekologiczną. Pierwsza wizyta pozwoli zebrać potrzebne informacje o pacjencie i również jego problemach medycznych. Na miejscu jest możliwość pobrania krwi do badań. Poradnia wykonuje określone badania przy użyciu pobranej krwi, nasienia, moczu a oprócz tego biopsji skóry.

Poradnia genetyczna Genos to także sklep, który w swojej propozycji posiada rekomendowane produkty tj: odczynniki, plastikowy niewielki sprzęt laboratoryjny a oprócz tego aparaturę. Podłoża i również materiały są testowane w laboratorium przychodni i również wykorzystywane w codziennej diagnostyce chorób uwarunkowanych genetycznie. Poradnia realizuje ponad 400 różnych badań. Kolektyw specjalistów służyprofesjonalną pomocą, fachową wiedzą a oprócz tego doświadczeniem. Dzięki badaniom genetycznym otrzymasz rzetelną diagnostykę. Twoja choroba może mieć podłoże genetyczne – sprawdź..

Zapraszamy do korzystania z porad lekarzy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 28.11.2017 22:40:44)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 05.08.2017 22:08:59)

Podlinkuj wpis:
Category: m+w  Tags: ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz