Tunery kablowe

Tunery kablowe

Przedsiębiorstwo Goldex istnieje od wielu lat na rynku. Posiada rozległe doświadczenie w branży i oferuje w sprzedaży najlepszej jakości sprzęt znanych i cenionych wytwórców. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, dekoderów, tunerów, modemów i niezbędnych akcesoriów.

Jedną z propozycji są atrakcyjne cenowo stojaki antenowe różnego gatunku, dobierane do klienta w zależności od indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 wykonany jest ze stali nierdzewnej i ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 40mm. Natomiast oferowany stojak L-400 jest nieco dłuższy za to posiada takie same parametry jak poprzednik. Trzecim jest produkowany w kolorze czarnym uniwersalny stojak przyścienny. Kolejnym i ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową gwarantującą stabilne mocowanie.

Cały zrobiony jest ze stali i ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed odziaływaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten towar jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje trwałość i rzetelność produktu. Potwierdza spełnienie wszelkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności i wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe oferowane przez firmę Goldex spełniają kluczowe normy i standardy. Wykonywane są z najwyższej jakości materiałów co zapewnia trwałość produktu przez co niemiara lat. Wdrożenie najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny i zaproponować towar o najlepszej jakości. Specjalna pomysł sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 30.11.2017 11:03:26)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 20.09.2016 01:42:14)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz