Wentylatory kanałowe

Wentylatory kanałowe

Przedsiębiorstwo Fantech odpowiada na potrzeby klientów w zakresie wytwarzania a także dystrybucji wszelkiego typu wentylatorów przemysłowych, które da się użyć w różnego rodzaju gałęziach przemysłu.

Posiadane przez nas wentylatory mają średnicę od 400 do nawet 1000 milimetrów a także z powodzeniem wykorzystywane są w szczególności w suszarnictwie. Doskonale sprawdzają się w komorach do suszenia różnego typu ziół a także tytoniu, bądź drewna. Za sprawą swojej uniwersalności bez liku gospodarstw rolnych wykorzystuje je w przechowali warzyw lub owoców. Obudowy wentylatorów są mocne a także wytrzymałe dzięki użyciu doskonałej jakości tworzyw sztucznych. Wentylatory osiowe firmy Fantech stosowane są także w budownictwie przykładowo do wentylacji hal produkcyjnych a także klimatyzacji. Mają uniwersalne wdrożenie zarówno do zimnego, jak a także ciepłego powietrza. W swojej ofercie mamy także części składowe wentylatorów. W przypadku uszkodzenia elementu mogą Państwo znaleźć u nas zamiennik. Jako przedsiębiorstwo wykonujemy również specjalne wentylatory na szczególne zamówienie klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepszej jakości wentylatory standardowe, kanałowe, wolnostojące czyli rewersyjne. Jako jedni z nielicznych posiadamy również doskonałej jakości wirniki do wiatraków. Za sprawą użyciu najlepszych materiałów produkowane przez nas wentylatory są trwałe a także wytrzymują duże obciążenie. Wentylatory zdają również sprawdzian w przypadku dużego obciążenie. Za sprawą zastosowaniu najnowszych technologii osiągają maksymalną wydajność przy jak najmniejszym zużyciu energii.

Dysponujemy również szerokim asortymentem silników elektrycznych, które z powodzeniem da się zastosować w przemyśle.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 21.02.2017 15:42:47)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 26.01.2017 01:10:24)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz