Zaprawianie nasion

Zaprawianie nasion

Zakład pracy AGREKO to funkcjonujący nieprzerwanie od 2000 roku czołowy oraz rzetelny fabrykant nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu już lat swoją niemałą wiedzą oraz doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO wytwarza różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów tj. m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany ekumeniczny Trasvit, i również bez liku innych podobnie popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do poprawienia plonowania oraz podniesienia jego jakości. Mało tego podwyższają odporność roślin na wszelkiego rodzaju choroby pochodzące od grzybów, a jednocześnie daleko ograniczają wpływ suszy na okazałość zbiorów. Nasze nawozy są także szalenie uniwersalne, co szalenie ułatwia ich aplikowanie w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to produkty mikroelementowe, które przeznaczone są z początkiem do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo uważnie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników aniżeli niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez a oprócz tego siarka, co daleko wpływa na poprawę jakości zebranych plonów. Zakład pracy AGREKO stawia z początkiem na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo skromny rozwiązanie produkt ten można zmodyfikować można w prosty rozwiązanie zmodyfikować oraz w takim razie zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 22.02.2018 03:35:55)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 30.06.2017 23:35:33)

Podlinkuj wpis:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Dodaj komentarz